شکایت صداوسیما از مدیرعامل آپارت

شکایت صداوسیما از مدیرعامل آپارت

شکایت صداوسیما از مدیرعامل آپارت

تصویر تیزر: فکرشهر: محمدجوادشکوری مقدم، مدیرعامل هلدینگ صباایده، در توییتر خود خبر از شکایت صداوسیما و‌ابلاغ آن داد. به گزارش فکرشهر، شکوری مقدم نوشت :«محدودیت رسانه‌ای دیگه شوخیه! ‏تو دوران ممنوعیت رسانه ای هستیم. ‏هدف هم خشکوندن ریشه‌ است. امروز حکم جدید کیفری بنده با شکایت شاکی همیشگی، سازمان صدا و سیما از آپارات، صادر و ابلاغ شد!» ▫️در این حکم، با عدم توجه به کاربر محور بودن آپارات، مسئولیت محتواهای صدا و سیما که توسط کاربران در سایت آپارات بارگذاری شده را متوجه مدیر سایت دانسته‌اند. خبرهای اجتماعیخبرهای فرهنگ و هنرکلید واژه ها: فکرشهرصداوسیماآپارت

5 دیدگاه

  1. ما در تیم تحریریه آزما در تلاشیم تا در مورد نیم بوت مردانه لویی ویتون و یا در زمینه مسائل آموزشی مرتبط با حوزه کیف و کفش ، لایف استایل و … با شما بیشتر گفتگو کنیم. پس با ما همراه باشید باشید.

  1. برای توضیحات بیشتر از نحوه فروش و راه اندازی قیمت توپ پیاده روی اب ، توپ فوتبال حبابی ، استوانه جادویی ترامپلین روی اب ، حباب روی اب ،زورب بال منتظر تماس شما هستیم

  1. پنجره دو جداره upvce يكي از بهترين و فعال ترين توليد كننده و اجرا كننده انواع درب و پنجره دوجداره و سه جداره با پروفيل ويستا بست ، وينتك ، هافمن، فربد ميباشد.

  1. کاشت ریش با روش های تضمینی و زیر نظر بهترین متخصصان را در کلینیک کاشت موی بیرانوند تجربه کنید.

  1. شرکت درب و پنجره افق به جهت کسب اعتماد بیشتر از سوی مشتریان خود با بالاترین کیفیت و ارائه سرویس های ویژه به مشتریان خود، همواره آماده همکاری با شما عزیزان می باشد.

ارسال دیدگاه

;